bodylanguage-infographic
شناخت زبان بدن
۰۸-۱۲-۱۳۹۱
brain-infographic
۱۵ نکته در باره مغـــز
۱۰-۱۲-۱۳۹۱

بیوگرافی و دیسکوگرافی محسن چاوشی

بیوگرافی محسن چاوشی

محسن چاوشی (زادهٔ ۸ مرداد ۱۳۵۸ در خرمشهر) ترانه سرا، آهنگساز ، خواننده پاپ و راک اهل ایران است. از ۴ سالگی به همراه خانواده به مشهد مهاجرت کردند و تا ۱۴ سالگی در این شهر زندگی کرد و سپس به تهران عزیمت نمودند. فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه موسیقی در سال ۱۳۸۲ با آلبوم نفرین آغاز کرد.از وی تا کنون بیش از ۸۳ ترانه شنیده شده‌است که شامل ۹ آلبوم و نیز چندین تک ترانه‌است. او همچنین آهنگسازی و خوانندگی ترانه‌های فیلم سنتوری از ساخته‌های داریوش مهرجویی را نیز انجام داده‌است، حضور صدای چاوشی در این فیلم یکی از دلائل توقیف فیلم توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تلقی می‌شد که بعدها مشخص شد فیلم سنتوری به دلیل مسائل و مضامین مورد استفاده در آن توقیف شده‌است.به دلیل سیاست کاری محسن چاوشی که زیاد اهل مصاحبه نیست و در سکوت کارهایش را انجام می‌دهد و از طرفی دیگر به دلیل سبک و صدای مخملی اش از او در مطبوعات، مجلات و رسانه‌ها به عنوان مرد خاص موسیقی پاپ کشور نام می‌برند. -ویکی پدیا فارسی

اینفوگرافیک حاضر که بصورت تعاملی طراحی شده، نمایی آماری و گرافیکی از مسیری است که محسن چاوشی در زندگی هنری اش طی نموده است. این اینفوگرافیک که توسط تیم اینفوگرام طراحی و اجرا شده است، پیشکشی به این هنرمند عزیز کشورمان و هواداران بیشمار وی است. ما را از نظرتان بی نصیب نگذارید.

————————————–

این نمونه ی تعاملی، به صورت interactive توسط کاربر از طریق کیلد های چپ و راست صفحه کلید هدایت می شود و قابلیت zoom و move با ماوس را دارد.

شما می توانید این اینفوگرافیک را به صورت فایل exe دانلود کنید.

بیوگرافی و دیسکوگرافی محسن چاوشی

تولید محتوا: امیرحسین چاوشی

طراحی گرافیک: محمد شکاری

طراحی مالتی‌مدیا: محمد شکاری

تاریخ انتشار: 9 اسفند 1391

زبان: فارسی

نوع: